Поради по організації зберігання речей в дитячій кімнаті

Стандартні шафи. Всім відомо про неефективне використання простору в стандартній шафі - і це стає ще більш очевидним при плануванні шафи для дитини. Широко і високо розставлені полки залишають багато невикористаного простору при зберіганні одягу новонароджених, дитячого спорядження і аксесуарів. Дотримуйтесь цих розумних порад, щоб пристосувати вашу шафу до гардеробу дитини.

Сортувати
Немає сумнівів, що той одяг, який ви купили або отримали в подарунок, вже через рік необхідно оновлювати. Щоб не втратити з поля зору одяг в задній частині шафи, яка є, але поки велика за розміром, чітко розділіть одяг за розміром та сезоном.

План
Плануйте наряди для усього тижня. Якщо це ваша перша дитина, ви робите все можливе, щоб задовольнити основні її потреби. Дитячі речі накопичуються так швидко, тому намагайтеся частіше сортувати і позбавлятися або дарувати комусь непотрібні речі.

Будьте гнучкими
Використовуйте максимально вертикальний простір. Шукайте те, що забезпечує гнучкість - коли ваша дитина стає дорослішою, вам необхідно отримати зворотно додаткову частину вертикального простору!

Використовуйте свої двері
Використання місця на задніх дверях шафи для зберігання та впорядкування зберігання головних уборів, аксесуарів для волосся і інших дрібних предметів.

Колір-код
Почніть сортування за типами іграшок в ранньому віці - і тримайте їх в барвистих контейнерах в безпосередній близькості від своєї дитини. Коли вони стають старше, для них буде легко покласти іграшки назад до відповідних контейнерів.


Якщо іграшки захопили ваш будинок? Дотримуйтесь цих пропозицій, щоб вони були організовані.

Залучайте дітей
При плануванні системи зберігання іграшок для вашого будинку, перше, що потрібно зробити, це звернутися до експертів - ваших дітей. Разом ви повинні визначити, як все повинно зберігатися, коли і які іграшки, елементи використовуються найбільш часто і т.д. Включаючи їх в процес планування, ваші діти будуть відчувати себе більш схильними підтримувати систему, яку ви створили в порядку.

Мислити творчо

 • Зберігання іграшок не повинно перетворюватися в купу нафаршированих кошиків складених в дитячій, як в барлозі. Є багато привабливих варіантів, щоб зробити зберігання іграшок привабливим і організованим.
  Якщо ваша дитина зазвичай грає зі своїми іграшками у вітальні, виберіть ящики для зберігання з натуральних матеріалів, таких як бамбук. Якщо раптом нагрянуть гості, ви можете швидко і красиво укласти все на полиці.
 • Використання контейнерів різного кольору в організації різних видів іграшок. Наклейте етикетку на контейнери, якщо вони не прозорі, щоб дитина могла відразу визначити, що знаходиться всередині, і де іграшки повинні бути розміщені, коли він закінчив грати з ними.
 • Для дітей молодшого віку, ви можете сфотографувати іграшку і помістити фото на зовнішній стороні контейнера, тому легко впізнати з першого погляду, що в коробці.

Призначити площу
Незалежно від того, яку організацію зберігання ви вибрали, переконайтеся, що ваша дитина розуміє, що саме тут іграшки повинні бути в будь-який час. Допоможіть дитині зрозуміти, що це його власний простір, де зберігаються його речі. Створення цього почуття власності допоможе дитині дотримуватися і плану зберігання.

Використовуйте весь доступний простір
Іноді може здатися, що іграшки захопили всі сфери вашого будинку, а іноді просто не вистачає місця. Не забувайте про вільне місце, що знаходиться під ліжком, і над дверима (або на двері). Не забувайте максимально використовувати весь вертикальний простір. Шукайте системи зберігання, які допоможуть використовувати весь простір від підлоги до стелі, і зберігайте речі, які поки не потрібні вашій дитині на верхній полиці. Виберіть коробки і сумки, які надійно стають один на одного, щоб зберегти найбільше місця.

Зацікавити
Кращий спосіб переконатися в тому, що ваша дитина буде дотримуватися цієї нової системи, зробити це весело. Можливо, вам варто створити веселу гру, допомагаючи зміцнити важливість того, щоб іграшки після гри були покладені на місце.
Надання Вашій дитині функціонального простору, для додаткового навчання на дому, є ключем до його успіхам. Ось п'ять кроків, які перетворять будь-який простір в спальні студента, ігровій кімнаті в ефективний і організований простір.

 1. Знайдіть правильний стіл
  При виборі робочого простору, виберіть модульну систему, яка буде рости разом з дитиною в середній школі і навіть в коледжі. Переконайтеся, що місце має достатнє освітлення.
 2. Не відволікатися
  Якщо можливо, постарайтеся створити місце для занять без телефону і телебачення, інтернету - це може бути занадто заманливо навіть для самих дисциплінованих учнів.
 3. Створити розклад і систему планування
  На початку навчального року, створіть систему планування з великим щомісячним календарем і розмістіть його біля робочого місця. Кольорове кодування елементів календаря, наприклад, домашні завдання і терміни виконання проектів, іспити і дні народження, для того, щоб легко ідентифікувати шкільні завдання від особистих записів. Це полегшує для учнів, завдання з управління обов'язками, а також просто для мами і тата, щоб перевірити виконання поставлених завдань.
 4. Тримайте робоче місце в порядку
  Переконайтеся в тому, щоб було достатньо місця для зберігання книг і матеріалів, і вони були помітні і легкодоступні.
 5. Контролюйте канцелярське приладдя
  Це дратує, якщо сісти вчити уроки, а потім з'ясувати, що у вас немає необхідних матеріалів. Необхідно мати в запасі предмети першої необхідності, такі як ручки, олівці, папір, картриджі, кольоровий папір і т.д.

Подивитися фотогалерею "Використання системи ELFA в дитячій" - перейти»

 

Створи своє зберігання з Elfa

Як замовити?
Замовити дизайн-проект онлайн
Замовте безкоштовний проект
 • Заповніть просту форму
 • Дизайн-проект з вартістю готовий вже завтра
 • Коректуєте проект
 • Плануємо доставку або монтаж
Оформити замовлення
Замовити в фірмових салонах Elfa
Подивіться і переконайтеся в якості
 • ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙНм. Київ, вул. Івана Виговського, 13
 • м. Київ, бул. Дружби Народів, 23, 2-й пов.
 • м. Київ, вул. Ентузіастів, 5
Показати карту проїзду
Замовити в інтернет-магазині комплектуючих
Весь асортимент Elfa
 • Створюйте і доповнюйте своє зберігання!
 • Робіть монтаж самостійно! Економте!
 • Безкоштовна доставка по всій Україні!
Перейти в магазин
Замовити в інтернет-магазині готових рішень
Готові рішення на будь-який смак!
 • Подивитися варіанти заповнення
 • Отримати натхнення
 • Замовте свій дизайн-проект безкоштовно
Перейти в магазин

Приємні бонуси

 • Ви можете купити гардеробну в розстрочку

 • Ви отримуєте безкоштовний дизайн-проект

  Вам не потрібно "ламати голову" з конфігурацією

 • Ви можете зробити монтаж самостійно, тим самим заощадити 10%

 • Від замовлення до установки - всього 1-2 дня

  Швидкий і професійний монтаж

 • У нас постійно проводяться акції

  Ваша знижка закріплюється за Вами!

 • Безкоштовна доставка по всій Україні

  Ви можете заощадити гроші, щоб побалувати себе і близьких

ВІЙНА
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ