Поради експертів Elfa

Поради з реального життя:

Маючи більш ніж 70-річний досвід роботи в сфері зберігання та організації простору, ми хочемо поділитися з Вами деякими творчими рішеннями для економії дорогоцінного Вашого часу та простору.

Читайте наші поради експертів:
Незалежно від того, в якому приміщенні ви хочете навести лад або тільки створюєте гардеробну, шафу-купе або хочете організувати зберігання в будь-якому іншому приміщенні, незалежно від того скільки місця у вас є, виконайте наступні 12 простих порад, щоб створити добре організований, ефективний простір для зберігання:

 1. Почніть з одного приміщення
  Якщо у Вас є кілька приміщень у вашому будинку і ви хочете навести лад, почніть з одного приміщення (шафи, комори і т.д.), ви самі вирішуєте, з якого приміщення почати. Це приміщення, яке доставляє вам найбільше головного болю або приміщення, яке частіше за все бачать ваші гості. Незалежно від ваших пріоритетів, виберіть одне приміщення і дотримуйтеся його. Багато ваших спроб по організації порядку зазнавали поразки, коли завдання з очищення всього будинку здавалася складним. Після наведення ладу або організації в одному приміщенні, святкуйте, а потім переходите до наступного приміщення.
 2. Приділіть достатньо часу
  Не очікуйте, що організація відбудеться відразу. Залежно від приміщення, яке повинно бути організовано, виділіть зі свого графіка по пару годин в день або тиждень. Наприклад, наведення порядку в гаражі, займе набагато більше часу, ніж в шафі.
 3. Інвентаризація
  Як тільки ви вибрали приміщення, інвентаризуйте вміст. Подивіться, з чим Ви можете попрощатися або все-таки будете далі складати все непотрібне в комору, гараж і т.д. Використовуйте «золоте» правило - якщо ви не носили одяг два роки, прийшов час попрощатися з ним. Ці речі займають багато місця і, ймовірно, не будуть використані.
 4. Чистий дім
  Після того, як ви видалили сторонні або непотрібні предмети, погляньте на те, що залишилося. Чи є місце для таких предметів тут? Чи має сенс тримати їх тут? Чи є інше місце, де у вас більше простору, щоб тримати їх або інше приміщення, де б ці речі, предмети були б більш легкодоступні?
 5. Шукайте невикористаний простір
  Якщо вам необхідно більше місця для зберігання, мисліть творчо про додаткову площу, яку можна використовувати. Наприклад, місця над дверима, на самих дверях і під ліжками. Ці області є цінною нерухомістю в вашому домі і часто залишаються забутими і невикористаними.
 6. Вертикальний простір
  Якщо у вас немає багато місця для роботи, вірний спосіб миттєво створити більше місця - йти "вгору". Замість того, щоб мати тільки пару полиць для розміщення будь-яких необхідних предметів, збільшить їх кількість і підійміть до стелі. Тим самим реально максимізуючи простір по вертикалі - ви будете зберігати речі, які потрібні рідше на верхніх полицях.
 7. Розділити простір
  За допомогою контейнерів, які стають поверх один одного, ви можете розділити простір по вертикалі і ефективно використовувати площу. Розділивши простір, ви виключіть можливість укладати одяг, документи або інші предмети, в високі купи, які можуть перекинутися і миттєво влаштувати безлад.
 8. Переміщення
  Розглянемо варіанти зберігання на колесах: щоб забезпечити більшу гнучкість і допомогти зберегти порядок. Стелажі з кошиками, можуть тримати асортимент аксесуарів в невеликому просторі, і можуть бути заховані назад у шафу або гардеробну, коли вони не використовуються.
 9. Організація з кольором
  Чи хочете ви організувати сімейний гардероб або прагнете зробити домашній офіс, використовуйте колір. Призначте різнокольорові контейнери для кожної дитини, щоб тримати його або її речі. І покладіть на них відповідальність за порядок після себе. Організуйте проекти, рахунки та інші важливі документи для роботи, розкладаючи їх за кольорами в вашому домашньому офісі.
 10. Видимість
  Три правила для організації видимості, доступності і гнучкості. Виберіть контейнери, які або кольорові, або прозорі, щоб можна було легко наклеїти етикетку, щоб допомогти відразу визначити вміст і заощадити дорогоцінний час.
 11. Доступність
  Переконайтеся, щоб елементи, які необхідні найчастіше мали простий доступ.
 12. Гнучкість
  Вибирайте систему зберігання Elfa, яка може адаптуватися до змінених потреб. Таким чином, можна назавжди вирішити проблему зберігання, щоб насолоджуватися порядком і красою вашого затишного будинку!


Elfa пропонує творчий підхід до проблеми зберігання, коли обстанова і форма пристосовуються до приміщення і смаку. Все для того, щоб було більше місця.

Застосування системи Elfa

Якщо Ви плануєте інтер'єр Elfa в поєднанні з розсувними дверима, важливо, щоб двері не заважали висувним елементам системи вільно висуватися.

Приклад інтер'єру з розсувними дверима

Створи своє зберігання з Elfa

Як замовити?
Замовити дизайн-проект онлайн
Замовте безкоштовний проект
 • Заповніть просту форму
 • Дизайн-проект з вартістю готовий вже завтра
 • Коректуєте проект
 • Плануємо доставку або монтаж
Оформити замовлення
Замовити в фірмових салонах Elfa
Подивіться і переконайтеся в якості
 • ПРАЦЮЄМО ОНЛАЙНм. Київ, бул. Миколи Міхновського, 23, 2-й пов.
Показати карту проїзду
Замовити в інтернет-магазині комплектуючих
Весь асортимент Elfa
 • Створюйте і доповнюйте своє зберігання!
 • Робіть монтаж самостійно! Економте!
 • Безкоштовна доставка по всій Україні!
Перейти в магазин
Замовити в інтернет-магазині готових рішень
Готові рішення на будь-який смак!
 • Подивитися варіанти заповнення
 • Отримати натхнення
 • Замовте свій дизайн-проект безкоштовно
Перейти в магазин

Приємні бонуси

 • Ви можете купити гардеробну в розстрочку

 • Ви отримуєте безкоштовний дизайн-проект

  Вам не потрібно "ламати голову" з конфігурацією

 • Ви можете зробити монтаж самостійно, тим самим заощадити 10%

 • Від замовлення до установки - всього 1-2 дня

  Швидкий і професійний монтаж

 • У нас постійно проводяться акції

  Ваша знижка закріплюється за Вами!

 • Безкоштовна доставка по всій Україні

  Ви можете заощадити гроші, щоб побалувати себе і близьких

Акція
Пірнайте за знижками
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ