Поради по організації зберігання речей в гардеробній кімнаті

Швидкий огляд вмісту вашої шафи може виявити тисячі доларів, вкладених в одяг, взуття та аксесуари. З огляду на час і гроші, витрачені на накопичення особистого гардеробу, просто необхідно, щоб ви знайшли час для організації зберігання одягу належним чином. Захистити і продовжити життя вашого одягу - це мудра інвестиція.


Поради по організації зберігання в гардеробній кімнаті

На щастя, організація або реорганізація гардеробної кімнати, для збільшення місця і зберігання таких необхідних речей, може бути дуже простим процесом. За допомогою спеціально створеної для зберігання і організації системи Elfa, гардеробна може бути перетворена настільки, що дасть вам на 50 відсотків більше корисного простору.


Інвентаризувати
Перш за все проаналізуйте все, що ви хотіли б зберігати в гаредробній. Це включає і одяг на вішалках і складений одяг, взуття, аксесуари, постільна білизна та інші предмети, такі як спортивний інвентар, валізи, коробки і т.д.

Чистий дім
ППожертвуйте тим, що ви не носите, не використовуєте більше. Використовуйте правило - якщо ви ще не носили одяг два роки, прийшов час попрощатися з ним. Ці речі займають багато місця і, ймовірно, не будуть носитися.

Ліквідуйте бар'єри
Якщо у вас є тільки одна жердина для одягу в верхній частині гардеробної, щоб повісити свій одяг - додайте ще. Одна жердину жорстко обмежує вашу здатність візуалізувати наявний простір і не дозволяють двічі повісити одяг. Виміряйте весь простір: по глибині, від стіни до стіни і від підлоги до стелі. Зверніть увагу на висоту і ширину дверей, а також розташування вбудованих полиць, блоків запобіжників, кабелів, та інших перешкод.

Використовуйте весь доступний простір
Не забудьте вибрати систему зберігання, яка максимально буде використовувати весь доступний простір, включаючи вертикальний простір від підлоги до стелі і часто «забутий» простір за дверима.

 • Позбавтеся від усього, чому не місце в шафі. Перемістіть його в інше місце будинку, подаруйте або продайте його.
  Якщо це можливо, перемістіть сезонний одяг в іншу частину вашої гардеробної.
 • Використовуйте весь вертикальний простір, складаючи светри, взуття та сумки на полицях. Використовуйте коробки, щоб запобігти перекиданню одягу.
 • Використовуйте жердини для одягу, які дозволяють зберігати в чотири рази більше одягу.
 • Використовуйте аксесуари для зберігання ременів, ювелірних прикрас та інших предметів.

Якщо у вас є п'ять чи п'ятдесят пар (або більше) взуття, ось кілька порад, щоб зберегти вашу колекцію взуття і зберігати її організовано, доступно і захищено.


Розміри ваших потреб
Розглянемо гардеробну при плануванні зберігання взуття. Запитайте себе, як ви відчуваєте, гардеробна в цілому функціонує? Ви ж не хочете, звільнити місце для взуття витісняючі інші предмети?

Наглядність і доступність
Якщо це можливо, уникати зберігання взуття під вішалками, тому що буде важко побачити. Виберіть прозорі ящики або коробки, щоб можна було швидко визначити пару яку ви хочете. Переконайтеся, щоб взуття зберігалося там, де воно легкодоступно, але і захищено.

Перегляньте свої варіанти
Є багато варіантів для зберігання взуття - від полиць для взуття, подвійних, потрійних, висувних або стаціонарних або прозорих коробок для використання на полицях в шафі або гардеробній.

Эти вопросы могут помочь определить, какое решение является правильным для Вас:

 • Какой стиль мне нравится?
 • Где и как я планирую хранить мою обувь?
 • Какие стили обуви у меня? (обуви на каблуке требуется больше места)
 • Сколько пар мне нужно хранить? (Если вы хотите добавить в коллекцию обувь, обратите внимание на модульную систему, которая может расти вместе с вашей коллекцией)

Приоритеты Вашей коллекции
Ботинки, туфли, которые носят чаще всего, должны быть легкодоступны на нижних полках. Менее часто носимую обувь храните в прозрачных коробках , так чтобы при необходимости ее было легко заметить. Меняйте приоритеты летом и зимой.

Так как вы вложили немалые деньги в свой гардероб, немаловажно, что вы хотите, защитить его. Свою роль играют и вешалки.

Трубчатые Вешалки
Пластмассовые трубчатые вешалки - в любой гардеробной и шкафу. Эти вешалки идеально подходят для футболок, рубашек и поло. Когда вы переоборудуете ваш шкаф, вы должны иметь несколько десятков трубчатых вешалок.

Вешалки для костюмов
Толстые, изогнутые вешалки являются лучшими для костюмов и курток, а также трикотажа и свитеров, халатов. Более толстые вешалки не занимают лишнее пространство в шкафу. На самом деле, этой одежде по пошиву необходимо дополнительное пространство. Изогнутость вешалок будет защищать форму одежды и даст тяжелым костюмам, пальто и курткам поддержку, в которой они нуждаются.

Металлические вешалки
Металлические вешалки не только прочные и долговечные, но они делают шикарное дополнение к пальто, помещению приемной или гостевой комнаты. Они доступны в различных привлекательных отделках.

Телескопический крючек
Вы можете использовать телескопический крючек для того, чтобы доставать одежду на вешалках, которая расположена высоко.

Мягкие вешалки
Мягкие вешалки отличный вариант для деликатных вязаных вещей или вечерних платьев, также доступны в различных привлекательных цветах. Используйте мягкие вешалки, чтобы побаловать вашу одежду.

Несколько & Многоуровневые Вешалки
Эти вешалки идеально подходят для шкафов, где пространство в большом почете или там, где доступ к содержимому ограничен. Они держат несколько пар одежды в небольшом объеме.

Зажим подвеса
Используйте держатель вешалки, чтобы повесить юбки от талии или повесить брюки надежно от манжеты - все, не оставляя следов или морщины!

Детские вешалки
Использование вешалок, которые предназначены специально для детей, будут продливать жизнь одежды. Большие, взрослого размера вешалки могут растянуть детскую одежды. Детские вешалки часто имеют крючки, которые идеально подходят для петелек на одежде ребенка или для хранения аксессуаров.

Каждый выдвижной ящик в вашем доме служит ценным местом для хранения. Однако, поскольку они закрыты, выдвижные ящики могут часто становятся жертвами беспорядка. Вот некоторые полезные советы для хранения за закрытыми ящиками.

Первый шаг: ящик лайнеры
Прежде чем определить, что вы собираетесь разместить в каждом ящике, и как это будет организовано, разграничьте их! Ящики в различных областях дома требуют различные типы лайнеров. На кухне, выберите лайнер с моющим покрытием или текстурой, которая легко протирается. В офисе, вы можете выбрать более декоративный лайнер. Ароматические лайнеры идеальный вариант для спальни и ящиков в комнате для гостей.

Выбор системы
Имейте в виду расположение каждого ящика при выборе системы. Ящик для гардеробной, шкафа и спальни может быть из натуральных материалов, таких как ткань или дерево, так как они будут реже подвергаться воздействию влаги, воды. Корзины для кухни и ванной должны быть из металлической сетки или нержавеющей стали, так чтобы их легко было вытереть и содержать в чистоте.

Для белья
Используйте глубину корзин, выбрав корзину с более высокими стенками для организации хранения бюстгальтеров, нижнего белья и сложенных маек, футболок.

Посмотреть фотогалерею "Использование системы ELFA в гардеробной" - перейти»

Дизайн-проект бесплатно!

 

Створи своє зберігання з Elfa

Як замовити?
Замовити дизайн-проект онлайн
Замовте безкоштовний проект
 • Заповніть просту форму
 • Дизайн-проект з вартістю готовий вже завтра
 • Коректуєте проект
 • Плануємо доставку або монтаж
Оформити замовлення
Замовити в фірмових салонах Elfa
Подивіться і переконайтеся в якості
 • Поспілкуйтеся з експертом
 • Створіть свій проект з дизайнером
 • м. Київ, вул. Стеценко, 19, Пн.-Пт.: 9.30-18.00, Сб.: 10.00-16.00
 • м. Київ, вул. Ентузіастів, 5, Пн.-Сб.- 10.00-19.00, Нд..: 10.00-16.00
Показати карту проїзду
Замовити в інтернет-магазині комплектуючих
Весь асортимент Elfa
 • Створюйте і доповнюйте своє зберігання!
 • Робіть монтаж самостійно! Економте!
 • Безкоштовна доставка по всій Україні!
Перейти в магазин
Замовити в інтернет-магазині готових рішень
Готові рішення на будь-який смак!
 • Подивитися варіанти заповнення
 • Отримати натхнення
 • Замовте свій дизайн-проект безкоштовно
Перейти в магазин

Приємні бонуси

 • Ви можете купити гардеробну в розстрочку

 • Ви отримуєте безкоштовний дизайн-проект

  Вам не потрібно "ламати голову" з конфігурацією

 • Ви можете зробити монтаж самостійно, тим самим заощадити 10%

 • Від замовлення до установки - всього 1-2 дня

  Швидкий і професійний монтаж

 • У нас постійно проводяться акції

  Ваша знижка закріплюється за Вами!

 • Безкоштовна доставка по всій Україні

  Ви можете заощадити гроші, щоб побалувати себе і близьких

Акція!!!
Викінь стару шафу-купе!
Детальніше
Сгорнути
Зателефонувати нам
Більше фотографій і новин в соцмережах!